Kampprogram

Dato Tidspunkt Hjemmehold Udebane Resultat Stats
08-04 14:00 AaB 89ers (5) Herlev Rebels (7) 31 – 20
08-04 14:00 Amager Demons (4) Triangle Razorbacks (1) 0 – 35
09-04 14:00 Søllerød Gold Diggers (3) Copenhagen Towers (2) 30 – 26
15-04 14:00 Copenhagen Towers (2) Herlev Rebels (7) 54-6
16-04 14:00 Copenhagen Tomahawks (8) Amager Demons (4) 50-12
17-04 14:00 Triangle Razorbacks (1) Aarhus Tigers (6) 19-15
29-04 14:00 AaB 89ers (5) Copenhagen Towers (2) 0-40
30-04 14:00 Triangle Razorbacks (1) Copenhagen Tomahawks (8) 55-0
30-04 14:00 Herlev Rebels (7) Søllerød Gold Diggers (3) 14-53
06-05 14:00 Aarhus Tigers (6) Copenhagen Tomahawks (8) 63-6
07-05 14:00 Herlev Rebels (7) Amager Demons (4) 33-32
13-05 14:00 Amager Demons (4) AaB 89ers (5) 18-0
14-05 14:00 Aarhus Tigers Søllerød Gold Diggers 17-40
20-05 14:00 Copenhagen Tomahawks (8) AaB 89ers (5) 14-34
21-05 14:00 Amager Demons (4) Aarhus Tigers (6) 13-46
27-05 16:00 Søllerød Gold Diggers (3) Triangle Razorbacks (1) 34-0
03-06 14:00 Herlev Rebels (7) Aarhus Tigers (6) 6-47
03-06 14:00 Søllerød Gold Diggers (3) AaB 89ers (5) 41-0
04-06 14:00 Copenhagen Tomahawks (8) Copenhagen Towers (2) 12-58
05-06 14:00 Triangle Razorbacks (1) Amager Demons (4) 31-10
10-06 14:00 Copenhagen Towers (2) AaB 89ers (5) 50-6
11-06 14:00 Herlev Rebels (7) Copenhagen Tomahawks (8) 43-50
17-06 14:00 Søllerød Gold Diggers (3) Aarhus Tigers (6) 14-7
18-06 14:00 Copenhagen Towers (2) Triangle Razorbacks (1) 33-7
24-06 14:00 Aarhus Tigers (6) Herlev Rebels (7) 53-14
24-06 14:00 AaB 89ers (5) Copenhagen Tomahawks (8) 37-18
24-06 20.00 Triangle Razorbacks (1) Søllerød Gold Diggers (3) 15-41
25-06 14:00 Copenhagen Towers (2) Amager Demons (4) 34-0

Sommerpause

19-08 14:00 Aarhus Tigers (6) Copenhagen Towers (2)
20-08 13:00 AaB 89ers (5) Triangle Razorbacks (1)
20-08 16:00 Søllerød Gold Diggers (3) Copenhagen Tomahawks (8)
25-08 19:00 Copenhagen Towers (2) Søllerød Gold Diggers (3)
26-08 14:00 AaB 89ers (5) Amager Demons (4)
27-08 14:00 Herlev Rebels (7) Triangle Razorbacks (1)
02-09 14.00 Copenhagen Tomahawks (8) Aarhus Tigers (6)
03-09 14:00 Amager Demons (4) Herlev Rebels (7)
09-09 13:00 Triangle Razorbacks (1) Copenhagen Towers (2)
09-09 16:00 Amager Demons (4) Søllerød Gold Diggers (3)
10-09 14:00 Copenhagen Tomahawks (8) Herlev Rebels (7)
10-09 16:00 Aarhus Tigers (6) AaB 89ers (5)

Wildcard

16-09
16-09
17-09
17-09

Semifinaler

23-09
24-09

NL Kvalifikationskampe

30-09
01-10

Mermaid Bowl

07-10